My site


Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Svētdiena, 2024-05-19, 0:55 AM
Sveicināti Viesis | RSS
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Sarunas » Sarunas » dzinēji.
dzinēji.
shizyDatums: Svētdiena, 2009-05-17, 1:19 PM | Ziņojums # 1
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ziņojumu skaits: 2
Reputācija: 24
Statuss: Offline
es gribu zināt vai dīzeļa un benzīna dzinējus izgatavo no viena un tā paša metāla?
 
KaralsDatums: Svētdiena, 2009-05-17, 1:54 PM | Ziņojums # 2
Seržants
Grupa: Draugi
Ziņojumu skaits: 8
Reputācija: 3834
Statuss: Offline
hmm... nu pēc būtības tas ir kā kuram dzinējam.... ir dīzeļi ko gatavo no tāda paša materiāla kā benzīniekus tb no alumīnija...bet citus no čuguna...un ir arī benzīnieki no čuguna..tikai tie ir veci kā pasaule... vārdu sakot gan tā gan tā...

Vecās vērtības tās labākās...fuck japan I drive German! :D
 
shizyDatums: Svētdiena, 2009-05-17, 8:11 PM | Ziņojums # 3
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ziņojumu skaits: 2
Reputācija: 24
Statuss: Offline
sorry. grūti te orientēties. es vienkārši domāju ka ja ir tā ka taisa no viena materiāla tad dīzeļi ir ilgmūžīgāki. spriežot pēc apgriezienu starpības. vai tā varētu būt?
 
KaralsDatums: Svētdiena, 2009-05-17, 11:01 PM | Ziņojums # 4
Seržants
Grupa: Draugi
Ziņojumu skaits: 8
Reputācija: 3834
Statuss: Offline
Tas tiesa kad dīzeļa resurs ir lielāks kā benzīna motoram jo dīzelim mazāki apgriezieni utt... taču dīzelim ir augstākas temperatūras pie kurām aizdegās degmaisījums un dīzelim pēc idejas jāiztur lielāks spiediens..pēc tā spriežot dīzeli taisa no izturīgākiem materiāliem nekā otomotorus..taču es domāju kad mazlitrāzās dīzeļus kas nav paredzēti lielām slodzēm veido no tādiem pašiem materiāliem kā benzīna motorus..jo nav jau nekāda dižā izvēle no kā veidot pamatā alumīnijs un cuguns.. tur tuvāk jāpalasa kāda literatūra..ja būs laiks pameklēšu info...

Vecās vērtības tās labākās...fuck japan I drive German! :D
 
Edapuika4Datums: Sestdiena, 2009-11-21, 3:46 PM | Ziņojums # 5
Ierindnieks
Grupa: Lietotāji
Ziņojumu skaits: 1
Reputācija: 0
Statuss: Offline
sveiki man ir tads jautajums , vai noperkot sveci pec kataloga vinai ir vajadziga atstarpe? vai vispar svecei atstarpe jaregule. man ir mazda sveces neesu mainijis , domaju izskruvesu un pastisos kad izskruveju secinaju ka atstarpe ir 2 mm, manuprat ta ir pa lielu, vai ta tas varetu but? uzliku apmeram 1mm. liekas ka kiet labak, bet sveces manuprat japerk jaunas.
 
mikelsDatums: Piektdiena, 2009-12-04, 10:01 AM | Ziņojums # 6
Raiders
Grupa: Moderatori
Ziņojumu skaits: 15
Reputācija: 9824
Statuss: Offline
jaa, vareetu buut ka jaamaina, jo svece oksideejas un dilst darba laikaa un atstarpe paliek starp elektrodiem lielaaka un motoriits taa vairs negriezz. Ja nedaudz angllu val. saprast tad var palasiit sso to - www.globaldenso.com/en/products/aftermarket/plug/basic_knowledge
 
Forums » Sarunas » Sarunas » dzinēji.
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2024Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas