My site


Sākums | Reģistrācija | Ieeja
Pirmdiena, 2024-05-06, 0:53 AM
Sveicināti Viesis | RSS
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » Lietotāju automašīnas » Lietotāju projekti » Mans projekts CRX
Mans projekts CRX
KaralsDatums: Svētdiena, 2009-05-17, 11:15 PM | Ziņojums # 1
Seržants
Grupa: Draugi
Ziņojumu skaits: 8
Reputācija: 3834
Statuss: Offline
Nu jā mans projekts ir 1991 gada Honda CRX gen.2 ED9 1.6 16V D16Z5 vizuāli nobružāts, bet tehniskilabā kārtībā... Problēma ka tas arī ir mans darba zirdziņš...tas diezgan apgrūtina projekta īstenošanu jo kamēr nebūs atrastas alternatīvas transporta iespējas nevarēšu neko daudz tur sadarīt kā ko piešpaktelēt un piekrāsot..un šādus tādus niekus uzlabot...

Vispār par projektu..autiņš tiak iegādāts par 500 LS lēti...ar kaunu atzīšu tajā brīdī lētākais no piedāvātajiem... taču mašīnītei ir potenciāls jonu nav tā ka CRX būtu katra otrā mašīna uz ielas...taču tur atkal problēma grūti dabūt detaļas... vispār manāplānā šogad ietilpst mašīnas pārkrāsošana jo šobrīd viņa ir 10 toņu melnā krāsā... vispār vizuāla uzpucēšana. Vēl ir ieplānots pāršūt salonu...nomainīt apdares materiālus un uzlabot nedaudz ergonomiku... protams savest ritošo un visas tehniskās daļas labā stāvoklī... pēc vasaras ja līdzekļi atļaus doma motoram iedot nedaudz asumiņu ieliekot niknāku motora galvu ar labāku caurplūdi..

Tālāk neko neesmu plānojis jo vissu izšķir krīze biggrin Vārdu sakot Nothing spešal...


Vecās vērtības tās labākās...fuck japan I drive German! :D
 
KaralsDatums: Trešdiena, 2009-06-10, 11:18 PM | Ziņojums # 2
Seržants
Grupa: Draugi
Ziņojumu skaits: 8
Reputācija: 3834
Statuss: Offline
PRojekts turpinās...uzsākta sliekšņu restaurācija un kuzavas darbi....tiek meklētas detaļas..piektdien lielais murgs skate...salabots izpūtējs..atrasts gabarīts...novērsti vēl šādi tādisīkumi priekšskates.... meklēju līdzekļus pārkrāsšanai...

Vecās vērtības tās labākās...fuck japan I drive German! :D
 
MehsDatums: Otrdiena, 2009-12-29, 6:21 PM | Ziņojums # 3
Mehs
Grupa: Administratori
Ziņojumu skaits: 13
Reputācija: 32767
Statuss: Offline
njaaa...... žēl, ka projektam pielikts punkts sad

.:Auto mana Baznīca, ātrums, mana Reliģija:.
 
Forums » Lietotāju automašīnas » Lietotāju projekti » Mans projekts CRX
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:

Copyright MyCorp © 2024Tiek izmantotas uCoz tehnoloģijas